Říjen 2012

Halloween

31. října 2012 v 18:01 | depojeblog
Škoda, že se u nás Halloween neslaví. Já být dnes tam, kde ano, jdu koledovat. Myslím si, že je to pěkný svátek. Samozřejmě, že mrtví si také zaslouží úctu, prot jsou u nás Dušičky. Ale já jsem pro to, aby bylo obojí. Nevadí mi truchlení u hrobů, zapalování svíček... Byla bych však ráda, kdyby se například následující den opravdu slavilo, tedy v duchu veselém. Trochu toho hororu si dopřejme a sladkosti jakbysmet.
A co vy? Vyjádřete se v komentářích k tomuto článku.
P. S. Za co byste šli? Já bych šla rozhodně za čarodějnici.

Online hry Anime

31. října 2012 v 16:38 Rady a tipy
Přestože tento blog není o Anime, rozhodla jsem se sem o něm něco napsat. Pro zkrácení dlouhé chvíle, než sem ten článek dám, si můžete zahrát Anime hry. Na této adrese jsou obecně Anime, ale na stránce http://009hry.com nadete i hry Anime Naruto.

Co byste chtěli

31. října 2012 v 1:17 | depojeblog
Napište si, o čem byste si chtěli na mém blogu přečíst.
Pokud to bude v mých silách, jistě vám přání splním.

Vyvolávání duchů

30. října 2012 v 18:15 | depojeblog |  Paranormální jevy
Vyvolávání duchů se nedoporučuje nikomu, neboť se nechtě můžete napojit na sféry zlých duší. Ty mnohdy ani nelze odvolat a mohou vás strašit až do smrti. Ale obzvláště se nedoporučuje lidem, kteří nemají žádné zkušenosti s tajemnem nebo těm, kteří jsou ve stresu. Ještě jedna rada na závěr. Při vyvolávání duchů byste nikdy neměli být sami!
Teď vás prosím o hlasování v anketě a případné komentáře. Do nich napište nejen svůj názor na toto téma, ale i svou vlastní zkušenost s vyvoláváním ducha, ať už se vám podařilo dotyčného/dotyčnou vyvolat, či ne.

Něco je špatně, ale mně je to jedno.

30. října 2012 v 18:05 | depojeblog |  Mé citáty
Něco je špatně, ale mně je to jedno, protože svět mě ještě neposlouchá!

Charakter člověk-1. díl

29. října 2012 v 15:07 | depojeblog |  Má vlastní literární tvorba
Zeměpis. Jedna z mála hodin, kdy moji spolužáci vydržejí sedět docela v klidu, neboť náš učitel na zeměpis je přísný. Nevím, proč a koho mi připomíná, přesto mám stále ten pocit. Pocit, kter se mi vkrádá do duše už od samého začátku vyučování s ním. Mám na mysli vyučování od osmé třídy.
Čtu si malý nápis, který někdo stihl napsat na novou lavici. ,,To bude mít učitel radost, až to zjistí!", pomyslím si s notnou dávkou ironie. Jenomže to by teď nemělo být předmětem mých zájmů, teď, když probíráme biosféru.
Můj nos cítí nějaký pach, ale já to ještě neregistruji. O přírodopisu jsme se učili, jak je to s čichem..., jé, zase ta škola! Tak už jsem vlasně konečně pocítla zápach, jako kdyby někde něco hořelo. Někde hoří! Je to moc silné na to, aby to byla jen baterie, která vloni Filipovi (mému ne příliš chytrému a ani oblíbenému spolužákovi) hořela.
Opravdu, panebože, co mám dělat? Chtěla jsem o tom psát, ale toto je skutečnost a já už možná nic nenapíši. Tedy, pokud uhořím. ,,Žádné předčasné závěry a už vůbec ne panikaření takhle zbytečně!", napomínám se v duchu. Zápach je ale silnější, proboha, musím s tím něco dělat! Úlekem se ani nedivím, že to ostatní necítí. Přihlašuji se. Máchám rukou co nejokatěji. ,,Pane učiteli!" Ale nikdo si mě nevšímá, všichni hledí upřeně do jednoho bodu kdesi na protější zdi. Až to vyvolává dojem, že jsou jen roboti, ne živí tvorové.

Sny

24. října 2012 v 13:00 | depojeblog |  Mé citáty
Mít hezké sny je jako mít hezké obrázky, máte je pořád před sebou, ale není to skutečnost.

Šampony na vlasy

22. října 2012 v 17:47 | depojeblog |  Rady a tipy
Za sebe můžu doporučit docela hodně šamponů, například dětský Johnson's s kondicionérem. Opravdu uvolňuje zacuchání i na dlouhých a kudrnatých vlasech. Navíc neobsahuje žádná alkalická mýdla, nepálí tedy v očích.
Z dospělých vřele doporučuji značku Syos. Právě teď používám Syos s obnovujícím komplexem. Tip-kupte ho v Blue sky. Je tam nejlevnější z celé České republiky.
příklad srovnání ceny-Tesco-šampon Syos-119 korun
-Blue sky-šampon Syos-69 korun
To už se opravdu vyplatí!
Šampony Syos mají antistatický efekt. To je pravda. Na etiketě je však také napsáno, že šampon viditelně zvětšuje objem již od konečků. Ale já jsem si žádného zvětšení objemu nevšimla.

Rozhovor se mnou-Kdo chce?

17. října 2012 v 15:13 | depojeblog
Kdo se mnou chce udělat rozhovor, který zkopíruje na svůj blog, ať mi na deniskavorlova@gmail.com napíše otázky. Já mu na ně co nejdříve odpovím.

Jen jeden

17. října 2012 v 14:49 | depojeblog |  Mé citáty
Jaký krásný pocit, když vás má rád jen jediný člověk na planetě, ale poctivě!Varování

12. října 2012 v 14:46

Animace

12. října 2012 v 14:41
Našla jsem několik dle mého názoru hezkých animací, tak kdo chce, ať si je odsud uloží. Všechny jsou z webu http://deviantart.com. Ať se vám líbějí.

Poprvé vtip

11. října 2012 v 17:46
Povídá chlap kamarádovi:,,Poslal jsem starou pro brambory a přejelo ji auto."
On na to:,,Ježíšimarjá, co budeš dělat?"
,,Asi rejži."

Blue Sky

11. října 2012 v 17:41 | depojeblog
Ahoj všichni.(Je tady vůbec někdo?)
Dnes jsem byla už popáté v Blue Sky. Kdo neví, co je to, je to obchod, který vedou a ve kterém samozřejmě i prodávají Vietnamci. Nachází se v Praze, Modřanech. Tam, kde stál dříve Rosmann.
Je tam ke koupi obuv(dámská, pánská, dětská), oblečení, malovátka, šampony na vlasy(hrozně moc značek a druhů na výběr), srchové gely, krémy, deodoranty, zubní pasty, zubní kartáčky, závěsy na WC, prostěradla, čelenky do vlasů(asi 60), gumičky do vlasů, skřipce, skřipečky, kabelky, peněženky, opěrky na prsty po nalakování, alkohol, tabák, cigarety, hračky pro psy, kartáče na vlasy, zapalovače, přívěsky na klíče, hračky, sošky, vodní mlýnky, chňapky, válečky na těsto, otvíráky ve tvaru penisu na láhve piva s kovovým víčkem, gumová ňadra a dárkové krabičky.
Hlavně je tam všechno zalevno. Je na prachy
Zkrátka paráda! Takže kdo chcete, vyrazte tam. Málem bych zapomněla, mají tam nové dveře. Jsou na fotobuňku, mají na sobě obrázky.

To je moje! aneb sobectví

11. října 2012 v 17:37 | depojeblog |  Názory
Zase jsem vymyslela citát, tady je. ,,To je moje!", říkej hned, ne až ti ukradnou duši.