Červen 2012

Cvičená opice

17. června 2012 v 18:19 | depojeblog |  Mé citáty
Nabídli ti pohodlí a zázemí, staň se jejich cvičenou opicí, ale pokud tě zneužívají až moc, přestaň jí být, nebo se opravdu staneš zvířatem. Zvířata totiž nemají hrdost.

MHD vs. pěší chůze

15. června 2012 v 17:44 | depojeblog
Vracím se k tématu týdne, které bylo před několika měsíci.
Já osobně raději chodím pěšky, pokud zrovna neprší nebo není velké chladno nebo cesta není extra dlouhá. Za prvé mě to více baví, za druhé, ale tato výhoda je pouze za horka, venku není takový pařák jako v městské hromadné dopravě(vyjma metra)a za třetí ušetřím za jízdenky. Někdy, když vidím, jak se všichni cpou, pomyslím si:,,Proč nejdou pěšky?" Bezmála polovina lidí to má blizoučko a přesto využívá MHD.
Chápu lidi, kteří mají s sebou malé děti, neboť ty se brzy unaví. Rozumím i tomu, že někdo MHD využije kvůli rychlosti, to je samozřejmé. Jenomže co ti ostatní? To je jen z pohodlnosti. Přiznám se, že to také někdy dělám. Zdůrazňuji ,,někdy". (právě dnes:-), po přemluvě kamarádky).
Opilí lidé by dle mého názoru měli mít zakázáno vkročit do do městských hromadných dopravních prostředků. Jednou jsem byla v autobuse v blízkosti opilce a bylo to hrozné. Ten zápach alkoholu a ještě k tomu tento opilec neustále něco pokřikoval a měl oplzlé řeči na nějakou cizí ženu, jež tam byla a nepatřila k němu.
Nashledanou na autobusové zastávce, ale půjdu pěšky, zastihnete mě jen jako kolemjdoucího.


Deo spreje

12. června 2012 v 18:25 | depojeblog |  Rady a tipy
Správný deo sprej by
1) neměl obsahovat alkohol(poznáš to úplně jednoduše, nemusíš číst složení, dole na přední části lahvičky je v takovém případě napsáno buď ,,0 % alcohol", nebo ,,no alcohol") Protože alkohol dráždí pleť.
2) měl mít vůni, která se ti líbí a hodí se k tobě
3) měl mít ergonomicky vytvarovanou lahvičku
4) měl mít minimálně dvacetičtyřhodinovou ochranu proti pocení
5) neměl dělat bílé nebo žluté skvrny na oblečení

Přeji vám, abyste našli takový sprej, jejž si můžete dovolit, a zároveň je kvalitní.
Závěrem několik doporučených deodorantů.

Krása

12. června 2012 v 11:14 | depojeblog
Krása. Většina z nás si vybaví modelky, modely, módu, drahé oblečení. Ale krásný může být i bohatý život či příroda.
O přirozené kráse jsem psala jenom jako komentář na blog mé oblíbené blogerky.
Pokud jste hezcí i bez líčidel, proč se každý den zmalovávat jako kraslice? Malovátka navíc ničí pokožku, pokud nejsou velmi kvalitní a pokud je používáte často. Každý samozřejmě přirozenou krásou neoplývá. Ale když jste starší, malujte se navzdory své kráse. Je třeba také uvažování, ne do toho jít bezhlavě.
Někdo vypadá pěkně se zvýrazněnými ústy, oči má výrazné bez nalíčení a naopak.

Normálnost

7. června 2012 v 18:17 | depojeblog
Myslím, že normálnost je trochu zneužívané slovo. Arekkusu-san to dobře vystihla mottem ,,Říkat, že nejste normální už je dneska normální." Jinak nevím, co bych k tomu řekla, každý zná význam tohoto slova.
Je také pravdou, že pokud nejste normální a není to ve špatném slova smyslu, měli byste na to být pyšní. To zase vyřkla lovely-rox, též s tím souhlasím.
Takže jestli se trápíte tím, že jste jiní, hlouběji se nad tím zamyslete. Každý je v pubertě velmi kritický, tak klid.